Дослідження проблем економіки та менеджменту в ОНМУ

Лабораторія досліджень проблем економіки та менеджменту ОНМУ 

Навчально-наукова лабораторія створена з метою реалізації принципу поєднання наукових досліджень із освітньою діяльністю в галузі економіки, фінансів і менеджменту й залучення до виконання наукових робіт студентів і аспірантів ОНМУ. Лабораторія використовується для інформаційного забезпечення навчальних курсів кафедри «Економіка і фінанси», практичної реалізації наданих студентам теоретичних знань, виконання наукових проєктів і завдань спільними дослідницькими групами студентів, аспірантів і викладачів. Лабораторія забезпечує публікацію наукових статей, тез конференцій, монографій, підручників і навчальних посібників, а також організує консультаційні послуги, дистанційне навчання та підвищення кваліфікації.

Науковий гурток «Економіст» 

Illustration

Науковий гурток «Економіст», що працює на кафедрі «Економіка і фінанси», створений для знайомства з найцікавішою наукою – економікою. Економіст – найпопулярніша в наші дні професія, а її універсальність дозволяє знайти роботу в будь-якій сфері діяльності, на будь-якому підприємстві чи організації. Економісти потрібні всюди! Маючи необхідний багаж знань і вмінь, можна відкрити і свою справу, і бути впевненим, що вона стане прибутковою. 
Головним завданням гуртка «Економіст» є не тільки допомога студентам зрозуміти питання економіки, а й відчути себе у світі економіки більш впевнено, познайомити з тим, як влаштований світ, зрозуміти, чому події в ньому розвиваються так, а не інакше. Загальноосвітня цінність гуртку «Економіст» полягає у формуванні світоглядного розуміння природи ринкових процесів та власного місця людини як дійової особи цих процесів. Ринкові відносини є об'єктивним чинником формування розвитку особистості, а саме це є основою розвитку гуртка: розуміння економічного життя суспільства; потреба в економічній освіті; навички нового типу господарювання; праця, підприємництво; самостійне прийняття рішень. 
Ми живемо в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці, споживчих товарів та послуг, інформації тощо. Здобуті знання питань економіки важливі в умовах ринкових відносин. І усі ці знання ви, наші майбутні здобувачі, зможете набути, якщо будете відвідувати наш науковий гурток «Економіст». Досвід економічного гуртка є досить багатим – учнівські конференції, тематичні зустрічі, конкурси, бесіди, диспути, екскурсії та походи, круглі столи та відкриті лекції відомих фахівців-економістів. Участь у заходах гуртка дозволить вам приймати ефективні рішення, як раціональним споживачам, ефективним виробникам, компетентним інвесторам, майбутнім працівникам та роботодавцям, активним учасникам світової економіки та відповідальним громадянам. 

Програми підвищення кваліфікації: 

● управління персоналом ● фінансовий менеджмент і обгрунтування інвестиційних проєктів ● кількісна оцінка бізнес-ризиків ● бухгалтерський облік і міжнародні стандарти фінансової звітності● фінансовий та інвестиційний аналіз, моделювання і прогнозування ● кількісний аналіз і економетрика у сфері фінансів та інвестицій ● підготовка наукових робіт і участь у колективних публікаціях з економіки та фінансів

Книги з економіки морського транспорту

Купуйте наші новинки та популярні видання. Клікніть на зображення, щоб завантажити анотацію і зміст книги для ознайомлення. Книги можна замовити в паперовому або електронному форматі. Пишіть нам на електронну пошту, щоб дізнатися ціну та замовити книгу.

Illustration

Економіка судноплавства і сервісної діяльності: глобальні тренди й трансформація

Illustration

Управління плавскладом крюїнгового підприємства судноплавної компанії

Illustration

Экономика морского транспорта

Illustration

Ціноутворення на морському транспорті

Illustration

Теоретичні засади сталого розвитку підприємств водноготранспорту

Illustration

Удосконалення формування тарифів і зборів на підприємствах портової діяльності

Illustration

Экономика и организация морских круизов

Illustration

Теория и практика инвестиционной деятельности судоходных компаний

Навчайтесь з нами!

Отримайте актуальну інформацію прямо зараз

Якщо ви завжди мріяли здобути освіту чи пройти підвищення кваліфікації у сфері економіки та фінансів, не відкладайте цю мрію! Ми тут, щоб допомогти вам на кожному етапі.

Ми пропонуємо консультування, що допоможе зробити процес вступу максимально простим і комфортним. Не пропустіть можливість навчатися в Одеському Водному!

Контакти


  • Кафедра: +38 (067) 976-45-05

  • Кафедра: ef.onmu@gmail.com

  • Приймальна комісія: +38 (048) 732-23-05  

  • Сайт ОНМУ: https://www.onmu.odessa.ua

  • 65029, вул. Мечникова 34, Одеса, Україна

Є запитання?

Заповніть нашу форму!

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Made with