ЕКОНОМІКА ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ (PhD) 

Обсяг освітньої складової програми - 60 кредитів ЄКТС Термін навчання на денній і заочній формах - 4 роки
Освітньо-наукова програма "Економіка водного транспорту" зі спеціальності 051 Економіка, галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки спрямована на підготовку висококваліфікованих науково-педагогічних кадрів за спеціальністю 051 Економіка, здатних розв’язувати комплексні проблеми в галузі дослідницько-інноваційної та професійної діяльності у сфері економіки водного транспорту. Програма поєднує дослідницьку орієнтацію на проведення здобувачами оригінальних наукових досліджень із метою розв’язання складних проблем у галузі економіки водного транспорту, і прикладну професійну орієнтацію, що передбачає оволодіння знаннями та навичками з економіки водного транспорту, управління проєктами для підвищення економічної ефективності діяльності транспортних підприємств і організацій.
vessel

Обов'язкові дисципліни:

● Професійна англійська мова наукового спілкування● Актуальні проблеми економічної теорії
● Економіко-математичні методи та моделі
● Економіка судноплавства
● Економіка портового господарства
● Історія та філософія науки● Методологія наукових досліджень● Методологія управління проєктами та програмами● Методологія сучасної вищої освіти● Інформаційні технології в науці та освіті


 • Illustration

  Гарант ОНП "Економіка водного транспорту" - доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки і фінансів Жихарєва Влада Вікторівна
  E-mail: moc.liamg%40averahkihz.v

Управління сучасним бізнесом не можливе без знання економіки та фінансів, потребує креативності, уміння використовувати кількісні методи оцінки економічних явищ, володіння компетентностями з фінансового та інвестиційного менеджменту. Я впевнена в тому, що поєднання економіки судноплавства, портової діяльності, економіко-математичного і фінансового моделювання та інвестиційного менеджменту в найкращому у світі Одеському Водному, – це правильний вибір для майбутніх лідерів, підприємців, топ-менеджерів і науковців у сфері водного транспорту.


Освітньо-наукова програма "Економіка водного транспорту" передбачає вивчення курсів з циклу загальнонаукових компетентностей, циклу універсальних навичок дослідника, циклу мовної підготовки та професійних комунікацій іциклу спеціальної підготовки. У рамках циклу спеціальної підготовки передбачено вивчення поглиблених фахових курсів з актуальних проблем економічної теорії та економіко-математичного моделювання, а також курсів з економіки вдного транспорту, присвячених питанням діяльності судноплавної галузі й портового господарства. Навчання в аспірантурі передбачає педагогічну практику здобувачів у ОНМУ.

Вибіркові дисципліни:

● Менеджмент на водному транспорті● Ризик менеджмент● Антикризове управління● Бази даних і знань● Економічна діагностика● Оцінка вартості бізнесу● Методологія формування тарифів та фрахтів у системі морських перевезень● Корпоративна і бізнес стратегія   ● Сучасні механізми менеджменту● Управління конкурентоспроможністю ● Логістичний менеджмент ● та ін.

 • 📌 Одеський національний морський університет оголошує прийом документів з 17 по 28 квітня 2023 року на підготовку в аспірантурі здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 ЕКОНОМІКА, освітня програма "Економіка водного транспорту"
  📌 Форми навчання: очна (денна, вечірня) і заочна
  📌 Оплата виключно на основі контракту. Вступити можна на основі диплома магістра (спеціаліста) будь-якої спеціальності

 • Бюджетні місця замовляються заздалегідь (звертайтесь на кафедру)

 • icones

  Вартість навчання в аспірантурі на контрактній основі за кошти юридичних або фізичних осіб залежить від наукового ступеня керівника та форми навчання

Навчайтесь з нами!

Отримайте актуальну інформацію прямо зараз

Якщо ви завжди мріяли здобути освіту чи пройти підвищення кваліфікації у сфері економіки та фінансів, не відкладайте цю мрію! Ми тут, щоб допомогти вам на кожному етапі.

Ми пропонуємо консультування, що допоможе зробити процес вступу максимально простим і комфортним. Не пропустіть можливість навчатися в Одеському Водному!

Контакти


 • Кафедра: +38 (067) 976-45-05

 • Кафедра: ef.onmu@gmail.com

 • Приймальна комісія: +38 (048) 732-23-05  

 • Сайт ОНМУ: https://www.onmu.odessa.ua

 • 65029, вул. Мечникова 34, Одеса, Україна

Є запитання?

Заповніть нашу форму!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Made with