Робота для випускників ОНМУ - спеціальностей 051 Економіка і 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок   • ⚡️📌Більше вакансій у сфері морського бізнесу: https://tts-hub.com/

 • 10

  травня 2024 р.

  ⚡️📌 Для роботи в офісі в міжнародну крюінгову компанію «Марлоу Навігейшн Україна» запрошується енергійна, амбітна, цілеспрямована та активна дівчина зі знанням англійської мови.
  Ми пропонуємо: комфортні робочі умови, гідну заробітну плату, карʼєрне зростання, офіційне працевлаштування.
  Якщо Ви готові доєднатися до нашої команди, звертайтесь за телефоном: 0965762166 - Олеся
  Або надсилайте Ваше резюме за електронною адресою moc.puorgwolram%40kuhcnetelp.ayselo

 • 9

  травня 2024 р.

  ⚡️📌 Департамент економіки та інвестицій Одеської міської ради запрошує на роботу випускника або студента 3-4 курсу спеціальності 051 Економіка. Повний соціальний пакет, навчання. Звертатися до проф. Жихарєвої В.В. 0679764505 (вайбер)

 • 8

  травня 2024 р.

  ⚡️📌 Шановні студенти! Укрсиббанк пропонує практику або стажування з наступним працевлаштування. Звертатися до проф. Жихарєвої В.В. 0679764505 (вайбер)

 • 29

  лютого 2024 р.

  ⚡️📌 Вакансія у торгово-будівельну компанію для студентов 4-5 курсів. Офлайн. Менеджер імпортного відділу. Супровід діючих клієнтів. Функціонал: підготовка імпортних документів, врахування собівартості, відображення операцій в управлінській програмі. Вимоги до кандидата: аналітичний склад розуму, знання англійської (листування). Телефонуйте: +380503369803 Ольга Володимирівна 

 • 15

  лютого 2024 р.

  ⚡️📌ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ В ОФІСІ MSC CREWING SERVICES (UKRAINE) ВАКАНСІЯ: АСИСТЕНТ ІНСПЕКТОРА З КАДРІВ ЗАКОРДОННОГО ПЛАВАННЯ
  Якщо Ви:
  Активна та енергійна людина;
  Зацікавлені у стабільній роботі з офіційним оформленням;
  Бажаєте працювати, заробляти та розвиватися;
  Володієте англійською, але не маєте достатньо практики;
  Мрієте про гарні умови праці, гідну заробітну плату та дружню команду однодумців;
  Тоді Вам до нас:
  Запрошуємо на роботу активних та ініціативних людей;
  Пропонуємо офіційне працевлаштування в компанії зі світовим ім'ям;
  42% наших інспекторів ще вчора були студентами або новачками;
  Щоденно ми ведемо листування та спілкуємось англійською;
  Сьогодні MSC в світі це:
  675 офісів в 155 країнах
  понад 200 тисяч співробітників
  800 власних контейнеровозів
  5 повітряних суден
  23 п’ятизіркових круїзних лайнера
  Чекаємо на Ваше резюме: moc.sccsm%40bojeciffo
  Або телефонуйте: +38 0482 333 893 Марія Олегівна  

 • 08

  лютого 2024 р.

  ⚡️📌Транспортно-експедиторська компанія (м. Одеса) шукає активного співробітника, здатного планувати свій день і виконувати заплановане, якісно та швидко обробляти інформацію. Готові взяти студента спеціальності 051 Економіка без досвіду роботи, але з бажанням навчатися!
  Завдання:внесення первинної документації щодо приходу товару та послугзакриття послуг у 1Сведення реєстру отриманої та відправленої документаціїконтроль наявності всіх оригіналів документів контрагентівформування актів звірок з контрагентамипрацювати у програмах: 1С 8.3, УТП, Гугл. таблиці, word, excel, Медок
  Ми пропонуємо:Роботу в стабільній компаніїНадійну команду, з якою приємно працюватиМожливості підвищення знань, навичок бухгалтерського обліку, зростання кар'єриГрафік роботи: 5-денний робочий тиждень з 9.00 до 18.00. Телефон 0672740710 Тетяна 

 • 10

  грудня

  ⚡️📌 Вакансія економіста у морській компанії Старк шиппінг для студента старших курсів, з добрим знанням англійської, логічним мисленням, бажанням працювати. Контактна особа Копилова О.В. +380503369803 З/плата 500 + Євро на міс. 

 • 18

  Жовтня

  ⚡️📌 Вакансія бізнес-аналітика у міжнародній консалтинговій компанії, яка спеціалізується на портовій сфері. Вакансія відкрита у Нідерландах, м. Роттердам. З/плата 45000 + Євро на рік. 

 • 25

  Вересня

  ⚡️📌 Вакансія економіста у судноплавній компанії (м. Одеса) для випускників ОНМУ, можна без досвіду роботи. Конкурентна заробітна плата. 

 • 10

  Серпня

  ⚡️📌 Приєднуйся до EY (міжнародна консалтингова компанія Ernst & Young) інтерном відділу фінансового та інвестиційного аналізу, якщо ти: ▪️ студент(-ка) випускного курсу або недавній випускник фінансового/економічного факультету ▪️ знаєш принципи бухгалтерського обліку  ▪️ володієш англійською мовою на рівні B2 ▪️ на «ти» з офісними додатками MS Office ▪️ маєш відмінні аналітичні здібності та сильні комунікативні навички. 
  Розпочни власну подорож у світ фінансових рішень ✅Деталі та аплікаційна форма за посиланням

 • 10

  Серпня

  ⚡️📌 Приєднуйся до EY (міжнародна консалтингова компанія Ernst & Young) інтерном відділу фінансового та інвестиційного аналізу, якщо ти: ▪️ студент(-ка) випускного курсу або недавній випускник фінансового/економічного факультету ▪️ знаєш принципи бухгалтерського обліку  ▪️ володієш англійською мовою на рівні B2 ▪️ на «ти» з офісними додатками MS Office ▪️ маєш відмінні аналітичні здібності та сильні комунікативні навички. 
  Розпочни власну подорож у світ фінансових рішень ✅Деталі та аплікаційна форма за посиланням

 • 8

  Серпня

  ⚡️📌 GOL – Global Ocean Link відкриває набор junior\trainees для старту кар’єри у компанії, яка є провідним логістичним оператор в Україні та має мережу офісів по різних куточках світу. Запрошуються студенти економічних спеціальностей ОНМУ.

  💥Це супер можливість стати на трек класної кар’єри, почати досить скоро заробляти пристойні гроші та стати частиною компанії, в якій керівниками є колишні студенти-стажери. 

 • 2

  Серпня

  ⚡️📌Вакансія Finance Assistant у ACTED - неприбуткова, благодійна організація. Одеса. Повна зайнятість. Вища освіта у сфері фінансів або економіки. З/п 25000 грн.  

 • 14

  Липня

  ⚡️📌Нова вакансія в логістиці👉 - міжнародна агрокомпанія, що займається торгівлею зерновими, кормами для тварин, олійними культурами, яка активно розвивається та надає можливості для професійного зростання. Готові взяти студента, який закінчив ВНЗ і шукає перше місце роботи.

 • 28

  Червня

  ⚡️📌👋 International freight forwarding company Formag Forwarding is looking for the position of "Administrator at the reception". Please send your CV to the HR Director: Maria Chebruchan 050 410 56 57 moc.gamrof%40nahcurbehCM

 • 16

  Червня

  ⚡️📌Вакансія помічника менеджера із зовнішньоекономічної діяльності - торговельна компанія Ювента (м. Одеса) запрошує студента 3-4 курсу або випускника спеціальності Економіка ОНМУ без досвіду роботи. Звертайтесь за тел. 097-226-76-82 Світлана Володимирівна.

 • 15

  Червня

  ⚡️📌Вакансія Managing Consultant, Advisors Client Services, Strategy & Transformation у компанії Mastercard, Кyiv, Ukraine.

 • 15

  Червня

  ⚡️📌Вакансія оператора флоту у судноплавній компанії в УКРАЇНІ, м. Одеса; у ГРЕЦІЇ, м. Афіни. Надсилайте РЕЗЮМЕ на пошту 📧 moc.buh-stt%40kv або заповнюйте форму на сайті 🌎www.tts-hub.com

 • 14

  Червня

  ⚡️📌Вакансія SALES MANAGER у транспортно-експедиторській компанії в УКРАЇНІ, м. Одеса.
  🍀 Умови роботи:
  ⏳💰Термін випробувального періоду і розмір заробітної плати обговорюються з Кандидатом під час співбесіди з орієнтацією на його очікування (ставка + %);
  💻 зручне робоче місце в комфортному офісі, УКРАЇНА 🇺🇦, м. Одеса.
  📄 Надсилайте РЕЗЮМЕ 👇🏻 ➡️ на пошту 📧 moc.buh-stt%40kv
  ➡️ або заповнюйте форму на сайті 🌎www.tts-hub.com

 • 13

  Червня

  ⚡️📌Вакансія CREWING MANAGER у судноплавній компанії 🍀 Вакансія відкрита у ГРЕЦІЇ, м. Афіни. Працівники компанії в основному українці. Надсилайте РЕЗЮМЕ на пошту 📧 moc.buh-stt%40kv або заповнюйте форму на сайті 🌎www.tts-hub.com

 • 12

  Червня

  ⚡️📌У Дирекції Навчально-наукового інституту морського бізнесу Одеського національного морського університету відкрита вакансія ОПЕРАТОРА електронно-обчислювальних та обчислювальних машин (ЕОтаОМ). Кандидат може навчатися в ОНМУ і працювати на цій посаді на 0,5 ставки (4 год.), поєднуючи навчання і роботу. Кандидат також може бути молодим фахівцем із завершеною вищою освітою і працювати на цій посаді на 1 ставку (8 годин).
  ➡️ Звертайтесь до фахівців Навчально-наукового інституту морського бізнесу ОНМУ➡️ Телефонуйте за номером: +380 (63) 317 69 05

 • 30

  Травня

  ⚡️📌Економіст з управлінського обліку у ДП Базіс Авто (є лідером у сфері продажу та обслуговування автомобілів в Одесі та Одеській області). З/п 25 000 грн.

 • 18

  Травня

  ⚡️📌Економіст в логістичну компанію N'Unit, Одеса, вулиця Грецька.
  з/п 23 000 – 25 000 грн

 • 5

  Квітня

  ⚡️📌Робота економіста для випускників спеціальності 051 Економіка ОНМУ у судноплавній компанії (м. Анталія, Туреччина). Тел. +38(068)7388828

 • 5

  Квітня

  ⚡️📌Робота для студентів та випускників спеціальності 051 Економіка ОНМУу логістичній компанії "Clever team" 🍀 (Одеса) у сфері морських контейнерних перевезень, адже у нас в компанії є відкриті вакансії!Sales manager (логістичних послуг) - чудова можливість заробляти та реалізуватись як професіонал! 


 • 4

  Квітня

  ⚡️📌Робота для студентів та випускників спеціальності 051 Економіка ОНМУ у крюїнговій компанії MSC Crewing Services, Одеса.


 • 31

  Березня

  ⚡️📌Аналітик відділу кредитування МСБ, головний економіст
  Укргазбанк, АБ, Одеса. • 20

  Березня

  ⚡️📌Економіст з матеріально-технічного забезпеченняАгрейн Транс, ООО. Транспорт, логістика. Українська транспортна компанія (перевізник зернових вантажів власним автомобільним транспортом), Одеса.


 • 19

  Березня

  ⚡️📌Фінансовий менеджер. Вiтмарк-Україна, ТОВ, СП, Одеса
  Безкоштовне навчання
  Бонуси / премії
  Медичне страхування
  Офіс з безперебійним інтернетом
  Vitmark — найбільший український виробник соків та дитячого харчування. Компанія орієнтована на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки: Jaffa, «Наш сік», «Чудо-Чадо», Aquarte та Vega Milk.

 • 18

  Березня

  ⚡️📌Економіст-аналітик. Авангард, ЛЦ, ТОВ Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт; Одеса


 • 17

  Березня

  ⚡️📌Помічник економіста з управлінського обліку. Автогруп, ГП. Автобізнес та автосервіс, Одеса.

 • 9

  Березня

  ⚡️📌Начальник відділу продажів у транспортно-експедиційну компанію (дистанційна робота), зп 25000-40000 грн.  

 • 7

  Березня

  ⚡️📌Crewing manager (м. Анталія, Туреччина)

 • 2

  Березня

  ⚡️📌Sales Manager у компанії-операторі мультимодальних транспортних технологій (м. Одеса)

 • 1

  Березня

  ⚡️📌Економіст у Середземноморський Регістр Судноплавства (м. Одеса)

 • 1

  Березня

  ⚡️📌Головний економіст відділу електронної комерції та платіжних засобів у Ощадбанк (м. Одеса)

 • 28

  Лютого

  ⚡️📌Головний економіст відділу бренду та стандартів, маркетолог у Ощадбанк (м. Одеса)

 • 28

  Лютого

  ⚡️📌Кадровий центр морського бізнесу і транспортної логістики TTS HUB запрошує на дистанційну роботу на посаду помічника директора випускників та студентів економічних спеціальностей ОНМУ без досвіду роботи! 

 • 27

  Лютого

  ⚡️📌Економіст у клінику Свята Катерина (м. Одеса).

 • 26

  Лютого

  ⚡️📌Аналітик, економіст (міжнародний E-commerce проєкт, USA, EU)
  26 000 – 33 000 грн. Зарплата насчитывается в $

 • 25

  Лютого

  ⚡️📌Логістична компанія ITL (м. Одеса) відкриває вакансії.

 • 17

  Лютого

  ⚡️📌Міжнародна компанія "Дельта Вілмар Україна" запрошує студентів спеціальності 051 Економіка на навчання з наступним працевлаштуванням на економічні посади! Здобудьте практичні знання та можливість професійної реалізації та успішного майбутнього. 

 • 11

  Лютого

  ⚡️📌KPMG - вакансія Junior Business Auditor

 • 11

  Лютого

  ⚡️📌 UKRSIBBANK BNP Paribas Group - вакансія фінансовий консультант (стажер)

 • 10

  Лютого

  ⚡️📌 Deloitte - вакансія консультант у відділ корпоративних фінансів

 • 9

  Лютого

  ⚡️📌 ProCredit Bank - Junior Credit Risk Analyst

 • 2

  Лютого

  ⚡️📌 Вакансії: Intern to Valuation, Modeling & Economics
  Intern to Real Estate Advisory Department - фінансова компанія EY (Київ). 

 • 1

  Лютого

  ⚡️📌 Вакансії: Intern, Business Valuation, Corporate Finance, Intern, Junior Business Auditor, Business Audit Assistant - фінансова компанія KPMG (Київ), більше 500 співробітників, з 1992 року на ринку. 

 • 31

  Січня

  ⚡️📌 Актуальні вакансії фінансової компанії DELOITTE (Київ) для фахівців з економічною освітою.  

 • 26

  Грудня

  ⚡️📌Молодший спеціаліст з податків (без досвіду роботи). PwC Service Delivery Center VIP. Консалтинг, бухгалтерія, аудит. Дистанційна робота. Повна зайнятість. Також готові взяти студента.

 • 26

  Грудня

  ⚡️📌 Junior Business Auditor: студент 3−6 курсів або випускник за напрямами економіка та фінанси, активність, відповідальність, енергійність, гнучкість до змін, розвинуте аналітичне мислення, англійська Intermediate, готовність працювати у команді, бажання професійно розвиватись, аналітичне мислення, цілеспрямованість.

Навчайтесь з нами!

Отримайте актуальну інформацію прямо зараз

Якщо ви завжди мріяли здобути освіту чи пройти підвищення кваліфікації у сфері економіки та фінансів, не відкладайте цю мрію! Ми тут, щоб допомогти вам на кожному етапі.

Ми пропонуємо консультування, що допоможе зробити процес вступу максимально простим і комфортним. Не пропустіть можливість навчатися в Одеському Водному!

Контакти


 • Кафедра: +38 (067) 976-45-05

 • Кафедра: ef.onmu@gmail.com

 • Приймальна комісія: +38 (048) 732-23-05  

 • Сайт ОНМУ: https://www.onmu.odessa.ua

 • 65029, вул. Мечникова 34, Одеса, Україна

Є запитання?

Заповніть нашу форму!

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.

Made with